MXLSMCJ43CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ43CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ43CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
listoch: MXLSMCJ43CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ43CA
Číslo dielu MXLSMCJ43CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7959 pcs Dátový hárok MXLSMCJ43CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 43V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 69.4V
Napätie - porucha (Min) 47.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-12143
1086-12143-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.6A