MXLSMCJ22CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ22CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ22CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
listoch: MXLSMCJ22CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ22CA
Číslo dielu MXLSMCJ22CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8886 pcs Dátový hárok MXLSMCJ22CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 22V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 35.5V
Napätie - porucha (Min) 24.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-12111
1086-12111-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 42.2A