MXLSMCJ14CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ14CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ14CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
listoch: MXLSMCJ14CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ14CA
Číslo dielu MXLSMCJ14CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8498 pcs Dátový hárok MXLSMCJ14CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-12075
1086-12075-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64.7A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJ150A
MXLSMCJ150A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Skladom: 9899 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ150A.pdf
RFQ
MXLSMCJ14CAE3
MXLSMCJ14CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB