MXLSMCJ120A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ120A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ120A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO214AB
listoch: MXLSMCJ120A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ120A
Číslo dielu MXLSMCJ120A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 120V 193V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7959 pcs Dátový hárok MXLSMCJ120A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 120V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 193V
Napätie - porucha (Min) 133V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12057
1086-12057-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 7.8A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJ120CA
MXLSMCJ120CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Skladom: 8369 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ120CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ11CA
MXLSMCJ11CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Skladom: 8583 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ11CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ120AE3
MXLSMCJ120AE3