MXLSMCJ100CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ100CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ100CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO214AB
listoch: MXLSMCJ100CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ100CA
Číslo dielu MXLSMCJ100CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8530 pcs Dátový hárok MXLSMCJ100CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-12043
1086-12043-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.3A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJ10A
MXLSMCJ10A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Skladom: 9393 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ10A.pdf
RFQ
MXLSMCJ100CAE3
MXLSMCJ100CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB