MXLSMCG28CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCG28CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
listoch: MXLSMCG28CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCG28CA
Číslo dielu MXLSMCG28CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8429 pcs Dátový hárok MXLSMCG28CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.4V
Napätie - porucha (Min) 31.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-11853
1086-11853-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 33A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCG28AE3
MXLSMCG28AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Skladom: 8090 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCG28AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG28CAE3
MXLSMCG28CAE3
výrobcovia: Microsemi