MXLSMBJSAC18
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC18 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBJSAC18
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
listoch: MXLSMBJSAC18.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMBJSAC18
Číslo dielu MXLSMBJSAC18 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8893 pcs Dátový hárok MXLSMBJSAC18.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 18V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 28.8V
Napätie - porucha (Min) 20V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-11747
1086-11747-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15A
Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz aplikácia General Purpose