MXLSMBJ2K3.3E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ2K3.3E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBJ2K3.3E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA
listoch: MXLSMBJ2K3.3E3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLSMBJ2K3.3E3
Číslo dielu MXLSMBJ2K3.3E3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4440 pcs Dátový hárok MXLSMBJ2K3.3E3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3.3V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 5.8V
Napätie - porucha (Min) 4.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 2000W (2kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-11636
1086-11636-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMBJ2K3.0
MXLSMBJ2K3.0
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 3V 5.4V DO214AA
Skladom: 5545 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMBJ2K3.0.pdf
RFQ
MXLSMBJ2K3.3
MXLSMBJ2K3.3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA