MXLSMBG64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG64CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBG64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AA
listoch: MXLSMBG64CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMBG64CAE3
Číslo dielu MXLSMBG64CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8112 pcs Dátový hárok MXLSMBG64CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-11508
1086-11508-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.8A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMBG60CA
MXLSMBG60CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA
Skladom: 8764 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMBG60CA.pdf
RFQ
MXLSMBG60AE3
MXLSMBG60AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 8566 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMBG60AE3.pdf
RFQ
MXLSMBG64CA
MXLSMBG64CA
popis: TVS DIODE 64V 103V DO215AA