MXLSMBG58CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG58CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBG58CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA
listoch: MXLSMBG58CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMBG58CAE3
Číslo dielu MXLSMBG58CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9658 pcs Dátový hárok MXLSMBG58CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-11492
1086-11492-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMBG6.0CAE3
MXLSMBG6.0CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 6V 10.3V DO215AA
Skladom: 10247 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMBG6.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBG6.0AE3
MXLSMBG6.0AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 9475 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMBG6.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMBG58CA
MXLSMBG58CA
popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA