MXLSMBG45CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG45CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBG45CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
listoch: MXLSMBG45CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMBG45CAE3
Číslo dielu MXLSMBG45CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8258 pcs Dátový hárok MXLSMBG45CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-11472
1086-11472-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 8.3A