MXLSMBG2K3.3E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG2K3.3E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMBG2K3.3E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
listoch: MXLSMBG2K3.3E3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLSMBG2K3.3E3
Číslo dielu MXLSMBG2K3.3E3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5300 pcs Dátový hárok MXLSMBG2K3.3E3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3.3V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 5.8V
Napätie - porucha (Min) 4.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 2000W (2kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-11442
1086-11442-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -