MXLP5KE90CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE90CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE90CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO204AL
listoch: MXLP5KE90CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE90CA
Číslo dielu MXLP5KE90CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4563 pcs Dátový hárok MXLP5KE90CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 500W
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená 1086-10585
1086-10585-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Súvisiace produkty
MXLP5KE9.0CA
MXLP5KE9.0CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL
Skladom: 4214 pcs
Stiahnuť ▼: MXLP5KE9.0CA.pdf
RFQ
MXLP6KE10A
MXLP6KE10A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8.55V 14.5V T-18
Skladom: 7966 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MXLP5KE90A
MXLP5KE90A
popis: TVS DIODE 90V 146V DO204AL
Stiahnuť ▼: MXLP5KE90A.pdf
MXLP5KE90CAE3
MXLP5KE90CAE3