MXLP5KE85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE85AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE85AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO204AL
listoch: MXLP5KE85AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE85AE3
Číslo dielu MXLP5KE85AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4786 pcs Dátový hárok MXLP5KE85AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10576
1086-10576-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.6A Kapacita @ Frekvencia -
Súvisiace produkty
MXLP5KE8.0CAE3
MXLP5KE8.0CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO204AL
Skladom: 5408 pcs
Stiahnuť ▼: MXLP5KE8.0CAE3.pdf
RFQ
MXLP5KE85CA
MXLP5KE85CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO204AL
Skladom: 5549 pcs
Stiahnuť ▼: MXLP5KE85CA.pdf
RFQ
MXLP5KE8.5A
MXLP5KE8.5A
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL
Stiahnuť ▼: MXLP5KE8.5A.pdf
MXLP5KE85CAE3
MXLP5KE85CAE3
Stiahnuť ▼: MXLP5KE85CAE3.pdf