MXLP5KE18AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE18AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE18AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO204AL
listoch: MXLP5KE18AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE18AE3
Číslo dielu MXLP5KE18AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 18V 29.2V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4208 pcs Dátový hárok MXLP5KE18AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 18V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 29.2V
Napätie - porucha (Min) 20V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10464
1086-10464-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 17.2A Kapacita @ Frekvencia -