MXLP5KE15A
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE15A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE15A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO204AL
listoch: MXLP5KE15A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE15A
Číslo dielu MXLP5KE15A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 15V 24.4V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4611 pcs Dátový hárok MXLP5KE15A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 16.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10443
1086-10443-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.6A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLP5KE14CAE3
MXLP5KE14CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL
Skladom: 4711 pcs
Stiahnuť ▼: MXLP5KE14CAE3.pdf
RFQ
MXLP5KE15AE3
MXLP5KE15AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 15V 24.4V DO204AL