MXLP5KE14AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE14AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE14AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL
listoch: MXLP5KE14AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE14AE3
Číslo dielu MXLP5KE14AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5312 pcs Dátový hárok MXLP5KE14AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 14V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.2V
Napätie - porucha (Min) 15.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10436
1086-10436-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.5A Kapacita @ Frekvencia -