MXLCE58A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLCE58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V CASE-1
listoch: MXLCE58A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLCE58A
Číslo dielu MXLCE58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V CASE-1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4578 pcs Dátový hárok MXLCE58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení CASE-1
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-10123
1086-10123-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 16A Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLCE54AE3
MXLCE54AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1
Skladom: 3659 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE54AE3.pdf
RFQ
MXLCE48AE3
MXLCE48AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
Skladom: 4486 pcs
Stiahnuť ▼: MXLCE48AE3.pdf
RFQ
MXLCE58AE3
MXLCE58AE3
popis: TVS DIODE 58V 93.6V CASE-1