MX5KP60A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP60A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP60A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V CASE 5A
listoch: MX5KP60A.pdf
  • správa
Špecifikácie MX5KP60A
Číslo dielu MX5KP60A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2543 pcs Dátový hárok MX5KP60A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9547
1086-9547-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 52A Kapacita @ Frekvencia -