MX5KP40AE3
MicrosemiMicrosemi
MX5KP40AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP40AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V CASE 5A
listoch: MX5KP40AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MX5KP40AE3
Číslo dielu MX5KP40AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2906 pcs Dátový hárok MX5KP40AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9508
1086-9508-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 78A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MX5KP43A
MX5KP43A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A
Skladom: 2856 pcs
Stiahnuť ▼: MX5KP43A.pdf
RFQ
MX5KP40A
MX5KP40A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 40V 64.5V CASE 5A