MX5KP28A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP28A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP28A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.5V CASE 5A
listoch: MX5KP28A.pdf
  • správa
Špecifikácie MX5KP28A
Číslo dielu MX5KP28A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.5V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3118 pcs Dátový hárok MX5KP28A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.5V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9491
1086-9491-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 110A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MX5KP24CA
MX5KP24CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A
Skladom: 2584 pcs
Stiahnuť ▼: MX5KP24CA.pdf
RFQ
MX5KP28AE3
MX5KP28AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.5V CASE 5A