MX5KP22AE3
MicrosemiMicrosemi
MX5KP22AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MX5KP22AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A
listoch: MX5KP22AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MX5KP22AE3
Číslo dielu MX5KP22AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2953 pcs Dátový hárok MX5KP22AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 22V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 35.5V
Napätie - porucha (Min) 24.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení Case 5A (DO-204AR)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-9480
1086-9480-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 141A Kapacita @ Frekvencia -