MSMLJ90CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ90CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ90CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
listoch: MSMLJ90CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
368 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ90CAE3
Číslo dielu MSMLJ90CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 35627 pcs Dátový hárok MSMLJ90CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-9126
1086-9126-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.6A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMP11515F
MSMP11515F
výrobcovia: ICCNexergy (Inventus Power)
popis: AC/DC CONVERTER 15V 80W
Skladom: 5326 pcs
Stiahnuť ▼: MSMP11515F.pdf
RFQ
MSMLJ90CA
MSMLJ90CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 90V 146V DO214AB