MSMLJ85A/TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ85A/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMLJ85A/TR.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLJ85A/TR
Číslo dielu MSMLJ85A/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 36566 pcs Dátový hárok MSMLJ85A/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLJ (DO-214AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená MSMLJ85A/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.8A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLJ8.5CA/TR
MSMLJ8.5CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 32290 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLJ8.5CA/TR.pdf
RFQ
MSMLJ85A
MSMLJ85A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB