MSMLJ54CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ54CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ54CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
listoch: MSMLJ54CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
368 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ54CAE3
Číslo dielu MSMLJ54CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 38728 pcs Dátový hárok MSMLJ54CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-9066
1086-9066-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 34.4A Kapacita @ Frekvencia -