MSMLJ26AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ26AE3/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMLJ26AE3/TR.pdf
Stav RoHs V súlade RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ26AE3/TR
Číslo dielu MSMLJ26AE3/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38629 pcs Dátový hárok MSMLJ26AE3/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLJ (DO-214AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Stav RoHS RoHS Compliant
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená MSMLJ26AE3/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 71.2A