MSMLJ150CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ150CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ150CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO214AB
listoch: MSMLJ150CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
368 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ150CAE3
Číslo dielu MSMLJ150CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 150V 243V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31554 pcs Dátový hárok MSMLJ150CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8982
1086-8982-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.4A Kapacita @ Frekvencia -