MSMLJ10CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ10CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLJ10CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AB
listoch: MSMLJ10CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLJ10CAE3
Číslo dielu MSMLJ10CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 28627 pcs Dátový hárok MSMLJ10CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8950
1086-8950-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 176.4A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLJ10CA
MSMLJ10CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB