MSMLG90CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG90CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO215AB
listoch: MSMLG90CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG90CAE3
Číslo dielu MSMLG90CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34812 pcs Dátový hárok MSMLG90CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8942
1086-8942-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG9.0AE3
MSMLG9.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Skladom: 36432 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG9.0AE3.pdf
RFQ
MSMLG9.0CAE3
MSMLG9.0CAE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 35831 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG9.0CAE3.pdf
RFQ
MSMLG90A
MSMLG90A
popis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Stiahnuť ▼: MSMLG90A.pdf
MSMLJ100CA
MSMLJ100CA
popis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Stiahnuť ▼: MSMLJ100CA.pdf
MSMLG90CA
MSMLG90CA