MSMLG78CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG78CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V DO215AB
listoch: MSMLG78CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLG78CAE3
Číslo dielu MSMLG78CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34692 pcs Dátový hárok MSMLG78CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8922
1086-8922-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 22.8A