MSMLG64CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
listoch: MSMLG64CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLG64CAE3
Číslo dielu MSMLG64CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 30200 pcs Dátový hárok MSMLG64CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8902
1086-8902-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 29.2A