MSMLG48CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG48CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
listoch: MSMLG48CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG48CAE3
Číslo dielu MSMLG48CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 34010 pcs Dátový hárok MSMLG48CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8870
1086-8870-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 38.8A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG48CAE3/TR
MSMLG48CAE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 30804 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG48CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLG48CA
MSMLG48CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB