MSMLG33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG33A/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMLG33A/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLG33A/TR
Číslo dielu MSMLG33A/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 37023 pcs Dátový hárok MSMLG33A/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená MSMLG33A/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 56.2A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG30AE3/TR
MSMLG30AE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 34147 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG30AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLG30A/TR
MSMLG30A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 35746 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG30A/TR.pdf
RFQ
MSMLG33A
MSMLG33A
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB