MSMLG26CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG26CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
listoch: MSMLG26CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG26CAE3
Číslo dielu MSMLG26CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 36628 pcs Dátový hárok MSMLG26CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8838
1086-8838-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 71.2A