MSMLG17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG17CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG17CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
listoch: MSMLG17CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG17CAE3
Číslo dielu MSMLG17CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31252 pcs Dátový hárok MSMLG17CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 17V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 27.6V
Napätie - porucha (Min) 18.9V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8818
1086-8818-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 106.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG17AE3
MSMLG17AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Skladom: 37242 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG17AE3.pdf
RFQ
MSMLG170CAE3
MSMLG170CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Skladom: 30742 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG170CAE3.pdf
RFQ
MSMLG17CA
MSMLG17CA