MSMLG16CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG16CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG16CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO215AB
listoch: MSMLG16CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG16CAE3
Číslo dielu MSMLG16CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 16V 26V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 38084 pcs Dátový hárok MSMLG16CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 16V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26V
Napätie - porucha (Min) 17.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8810
1086-8810-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 115.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG16AE3
MSMLG16AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Skladom: 32082 pcs
Stiahnuť ▼: MSMLG16AE3.pdf
RFQ
MSMLG16CA
MSMLG16CA
výrobcovia: Microsemi