MSMLG15CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG15CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG15CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
listoch: MSMLG15CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG15CAE3
Číslo dielu MSMLG15CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 35666 pcs Dátový hárok MSMLG15CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 16.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8802
1086-8802-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 123A