MSMLG12CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG12CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG12CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
listoch: MSMLG12CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMLG12CAE3
Číslo dielu MSMLG12CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31908 pcs Dátový hárok MSMLG12CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19.9V
Napätie - porucha (Min) 13.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8782
1086-8782-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 150.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMLG12CA
MSMLG12CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB