MSMLG100CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG100CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMLG100CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO215AB
listoch: MSMLG100CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMLG100CAE3
Číslo dielu MSMLG100CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 30596 pcs Dátový hárok MSMLG100CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-8762
1086-8762-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.6A