MSMCJLCE51A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE51A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJLCE51A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
listoch: MSMCJLCE51A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
218 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJLCE51A
Číslo dielu MSMCJLCE51A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21350 pcs Dátový hárok MSMCJLCE51A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 51V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 82.4V
Napätie - porucha (Min) 56.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8729
1086-8729-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.2A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose