MSMCJLCE40A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE40A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJLCE40A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
listoch: MSMCJLCE40A.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMCJLCE40A
Číslo dielu MSMCJLCE40A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 16253 pcs Dátový hárok MSMCJLCE40A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8721
1086-8721-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23.3A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMCJLCE33A/TR
MSMCJLCE33A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 23789 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJLCE33A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE33A
MSMCJLCE33A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Skladom: 18752 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJLCE33A.pdf
RFQ
MSMCJLCE40AE3
MSMCJLCE40AE3
popis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB