MSMCJ8.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ8.5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ8.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
listoch: MSMCJ8.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
596 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ8.5A
Číslo dielu MSMCJ8.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 52578 pcs Dátový hárok MSMCJ8.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 9.44V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8657
1086-8657-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 104.2A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMCJ8.5CAE3
MSMCJ8.5CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Skladom: 52017 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJ8.5CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ8.5AE3
MSMCJ8.5AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 61208 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJ8.5AE3.pdf
RFQ
MSMCJ8.0CAE3
MSMCJ8.0CAE3
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Stiahnuť ▼: MSMCJ8.0CAE3.pdf
MSMCJ8.5A/TR
MSMCJ8.5A/TR
popis: TVS
Stiahnuť ▼: MSMCJ8.5A/TR.pdf
MSMCJ8.0A/TR
MSMCJ8.0A/TR
popis: TVS
Stiahnuť ▼: MSMCJ8.0A/TR.pdf
MSMCJ85A
MSMCJ85A
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB