MSMCJ64CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ64CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ64CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
listoch: MSMCJ64CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
556 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ64CA
Číslo dielu MSMCJ64CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 58045 pcs Dátový hárok MSMCJ64CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8631
1086-8631-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.6A Kapacita @ Frekvencia -