MSMCJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ6.5AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ6.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
listoch: MSMCJ6.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
596 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ6.5AE3
Číslo dielu MSMCJ6.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 54692 pcs Dátový hárok MSMCJ6.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8622
1086-8622-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 133.9A Kapacita @ Frekvencia -