MSMCJ51A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ51A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ51A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
listoch: MSMCJ51A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
596 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ51A
Číslo dielu MSMCJ51A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 64342 pcs Dátový hárok MSMCJ51A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 51V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 82.4V
Napätie - porucha (Min) 56.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-8605
1086-8605-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.2A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMCJ5.0CA/TR
MSMCJ5.0CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 56181 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJ5.0CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ51AE3/TR
MSMCJ51AE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 47390 pcs
Stiahnuť ▼: MSMCJ51AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ5.0A/TR
MSMCJ5.0A/TR
Stiahnuť ▼: MSMCJ5.0A/TR.pdf
MSMCJ51AE3
MSMCJ51AE3
popis: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Stiahnuť ▼: MSMCJ51AE3.pdf
MSMCJ51CA
MSMCJ51CA