MSMCJ30CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ30CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCJ30CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
listoch: MSMCJ30CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCJ30CA
Číslo dielu MSMCJ30CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 37881 pcs Dátový hárok MSMCJ30CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-8575
1086-8575-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 31A Kapacita @ Frekvencia -