MSMCG45A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG45A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMCG45A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
listoch: MSMCG45A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
556 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMCG45A
Číslo dielu MSMCG45A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 56675 pcs Dátový hárok MSMCG45A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-8323
1086-8323-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.6A Kapacita @ Frekvencia -