MSMBJSAC75/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJSAC75/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMBJSAC75/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJSAC75/TR
Číslo dielu MSMBJSAC75/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 30084 pcs Dátový hárok MSMBJSAC75/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 121V
Napätie - porucha (Min) 83.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená MSMBJSAC75/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.1A Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBJSAC75
MSMBJSAC75
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AA