MSMBJSAC15E3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJSAC15E3/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMBJSAC15E3/TR.pdf
Stav RoHs V súlade RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJSAC15E3/TR
Číslo dielu MSMBJSAC15E3/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30260 pcs Dátový hárok MSMBJSAC15E3/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.6V
Napätie - porucha (Min) 15V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Stav RoHS RoHS Compliant
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 500W
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená MSMBJSAC15E3/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20A
Kapacita @ Frekvencia 30pF @ 1MHz aplikácia General Purpose