MSMBJ8.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ8.5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ8.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
listoch: MSMBJ8.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
848 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJ8.5A
Číslo dielu MSMBJ8.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 90548 pcs Dátový hárok MSMBJ8.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 9.44V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-8173
1086-8173-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 41.7A